3 750 ₴
Передпокій Фаїна від виробника меблева фабрика Компаніт (Україна).
Матеріал – ламінована ДСП, цей якісний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія).
Передпокій доставляється клієнту у фабричній упаковці в розібраному вигляді з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати її можна самому без особливих зусиль.
Здійснюємо відправку по всій Україні перевізниками: Нова пошта (накладений платіж). У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товар у розстрочку.


| яблуня | венге комбі |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | білий |
![]() |
![]() |
| горіх екко | вільха |
![]() |
![]() |
| бук | схема |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Бук |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 550 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 195 |